UAB „Regseda“ – socialinė neįgaliųjų įmonė.

Įmonės išskirtinumas 

Didžiąją įmonės dirbančiųjų darbuotojų dalį sudaro regos negalią turintys asmenys. Čia dirba net visai nematantys žmonės, kurie puikiai atlieka tokius darbus, kaip: klijavimas, lankstymas, smulkių detalių suvėrimas, surinkimas, fasavimas ir pakavimas. Įmonė darbo vietas suteikia ne tik regos negalią turintiems žmonėms, bet ir klausos, judėjimo, nervų sistemos bei kompleksinių sutrikimų turintiems asmenims.

Didžiąją produkcijos dalį įmonė gamina pagal išankstinius pirkėjų užsakymus, todėl įmonėje vykdoma lanksti darbų organizavimo ir paskirstymo politika, kuri įgalina darbuotojus įgyti naujų žinių ir įgūdžių.

Įmonės misija

UAB „Regseda“ – socialinė įmonė, kurianti ir išlaikanti darbo vietas įvairias negalias turintiems asmenims, gebanti užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais, grįsdama jį aukščiausio aptarnavimo standartais bei abipusiais naudinga partneryste.

Įmonės vizija

UAB „Regseda“ – pelningai dirbanti neįgaliųjų socialinė įmonė, kuri vertina savo darbuotojus ir brangina klientus.

Įmonės tikslai:

  • Vykdyti tokią veiklą, kuri užtikrintu darbo vietas asmenims, turintiems įvairias negalias.

  • Skatinti ekonomiškai neaktyvių, negalinčių lygiomis teisėmis konkuruoti atviroje darbo rinkoje asmenų grįžimą į darbo rinką ir socialinę integraciją.

  • Remiantis negalią turinčių žmonių užimtumą, mažinti jų socialinę atskirtį.


Įmonės vertybės

Atsakomybė, profesionalumas, kokybė, atsakomybė, komandinis darbas, pagarba žmogui.

216

ĮMONĖJE DIRBANTYS DARBUOTOJAI

154

IŠ JŲ SU NEGALIA

85

IŠ JŲ SU REGĖJIMO SUTRIKIMU

Atgalinis ryšys

LithuaniaUSA

Powered by themekiller.com