SVARBIAUSIA VERTYBĖ - ŽMONĖS. NES JIE KURIA KOKYBĘ.

ŽMONĖS SU NEGALIA

191

ĮMONĖJE DIRBANTYS ASMENYS

135

75

ŽMONĖS SU NEGALIA

SU REGOS NEGALIA

Įmonės išskirtinumas

Įmonės vizija

Įmonės vertybės

UAB „Regseda“ siekia būti pelninga ir nuolat augančia neįgaliųjų socialine įmone, kuri ne tik vertina savo darbuotojus, bet ir patenkina aukščiausius klientų lūkesčius. Mes trokštame būti pripažintais kaip ne tik kokybiškų paslaugų teikėjai, bet ir kaip bendruomenės dalis, kurioje kiekvienas jaučiasi vertingas.

Mūsų įmonės misija – būti socialine jėga, kuri kuria ir išlaiko darbo vietas asmenims, turintiems įvairias negalias. Mes siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais, grindžiamo aukščiausiais aptarnavimo standartais ir abipusiu naudingumu. Ši misija veda mus į nuolatinį tobulėjimą ir pažangą.

UAB „Regseda“ juntamas neįprastas komandos dvasios prieskonis – didžioji dalis mūsų talentingų darbuotojų turi regos ir kitokias negalias. Nepaisant iššūkių, kurie kyla dėl negalių, mūsų darbuotojai puikiai įgyvendina klijavimo, lankstymo, detalių suvėrimo, surinkimo, fasavimo ir pakavimo darbus. Kartais tai net tampa privalumu. Pvz. nematančių žmonių pirštai jautresni aptikti smulkių detalių broką… Įmonė taip pat stengiasi sukurti sąlygas, kurios leistų mūsų komandos nariams įgyti naujų žinių ir įgūdžių, rūpinasi jų laisvalaikiu ir kūrybiniu, bei fiziniu aktyvumu.

Įmonės misija

Atsakomybė, profesionalumas, kokybė, bendradarbiavimas, pagarba žmogui. Mūsų vertybės slypi mūsų veikloje, o kiekvienas darbuotojas yra mūsų tikslų ir vertybių dalis. Mes siekiame, kad kiekvienas žingsnis- būtų žingsnis į priekį, o kiekviena sukaupta patirtis leistų mums dar kūrybiškiau ir atsakingiau veikti.

Įmonės tikslai

  • Kurti darbo vietas asmenims, turintiems įvairias negalias, skatinant jų aktyvumą ir įtraukimą į darbo rinką.

  • Remti ekonomiškai neaktyvius asmenis, įgalinant juos sugrįžti į darbo rinką ir integruotis į visuomenę.

  • Mažinti socialinę atskirtį, grindžiama negalia, skatindami užimtumą ir visuomeninę integraciją.

Kiekvienas kenčia, kai dirba tik sau. Dirbdamas kitų labui, žmogus dalijasi su jais ir savo džiaugsmu.

– J. V. Gėtė.